Par Mums

Bezmaksas saimnieciskās darbības semināri māksliniekiem ir atklāta tipa tikšanās, kas notiek Nodibinājuma Dessert Place sabiedriskās darbības ietvaros. Semināru laikā ir iespēja gūt praktiskus padomus un zināšanas saimnieciskās darbības jautājumos, galvenokārt radošo nozaru pārstāvjiem. Pēc būtības, šī ir bezmaksas iespēja saņemt konsultāciju no Zvērināta advokāta  Paula Jansona un SIA Stofe grāmatvedības uzņēmuma vadītāju vienuviet.

Mūsu mērķis ir sniegt palīdzīgu roku māksliniekiem visdažādākos veidos. Saskaroties ar māksliniekiem ikdienā, mēs guvām skaidru viedokli par to, ka māksliniekiem pietrūkst zināšanas un ir daudz jautājumi par grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem. Lai arī māksliniekam nepiedien domāt par radošā procesa komercializāciju, tomēr mākslinieks nepārtraukti veic dažādus saimnieciskus darījumus un viņam vajadzētu zināt šo darbību visus aspektus.

Lai arī koncentrējamies uz palīdzēšanu māksliniekiem, tomēr arī jebkuras citas sfēras pārstāvjiem, kuriem ir neskaidrības un jautājumi par savu saimniecisko darbību, ir laipni gaidīti semināros.

Šādas lietas var notikt tikai pateicoties labas gribas vadmotīvam, tāpēc atkārtoti sakām lielu paldies Dessert Place un personīgi pateicamies advokātam Paulam Jansonam un grāmatvedei Jolantai Smaļķei!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: